Domy a rezidence

Domy a rezidence

Hornval nabízí zajímavá a originální řešení pro váš dům nebo firmu. Neustále zavádíme nové produkty, které zlepší pohodlí života a práce ve vašem bezprostředním prostředí!

Strešné plechové krytiny

V našej ponuke máme iba najkvalitnejšie strešné plechové krytiny najnovšej generácie.

Strešná plechová krytina Hornval H3 nadväzuje na keramické drážkové škridly a charakterizuje sa klasickým vzhľadom, vďaka ktorému je každá investícia prestížna a jedinečná.

Strešná plechová krytina H4 je produkt s jemným, dokonca krehkým, ale zároveň mimoriadne výrazným tvarom. Strešná plechová krytina H4poskytuje veľmi ekonomický výsledok, najmä vďaka krycej ploche a vysokej kvalite lisovania. Klasický profil tohto plechu dobre reprodukuje tradičnú škridlu.

Modulárne plechové krytiny

Modulárne plechy Hornval budú ideálne v každej úlohe. Perfektne ladia s inštitucionálnymi, náboženskými a súkromnými budovami.

Modulárny plech Hornval H2 sa vyznačuje dravým pretlačením, ktoré dodá charakter akémukoľvek typu architektúry a jej silný a výrazný motív bude skvelý pre akúkoľvek úlohu.

Modulárna krytina Hornval H1 svojim klávesovým tvarom pripomína keramickú škridlu. Modulárny plech Hornval H1 však nevyžaduje úplné doskovanie. Vyznačuje sa pozoruhodnou životnosťou, ľahkou montážou a jednoduchou údržbou.

Modulárny plech Hornval H5 je synonymom kvality. Je vyrábaná z ocele najvyššej kvality na špeciálne navrhnutých strojoch.

Naše výrobky

hornval niemiecka jakość

hledáte něco jiného?


zkontrolovat zbytek nabídky: